ב.מ.וו Z4
ב.מ.וו 7 החדשה
BMW Hydrogen 7

"מיליון דולר בייבי" ו-3.5 מיליון קילומטרים ב-BMW Hydrogen 7

הכוכבת ההוליוודית, הילארי סוואנק, הצטרפה לקבוצה נבחרת של סלבס שנוהגים במכונית הפאר של  BMW המונעת במימן

מינכן/וודקליף לייק, ניו ג'רזי. הילארי סוואנק, אשר זכתה פעמיים בפרס האוסקר לשחקנית הטובה ביותר על התפקידים שגילמה בסרטים 'בנים אינם בוכים' ו-'מיליון דולר בייבי', קיבלה היום את המפתחות של BMW Hydrogen 7, מכונית הפאר הראשונה בעולם שמונעת במימן. הטכנולוגיה של BMW Hydrogen 7 משתלבת היטב בהידור של מכונית הסדאן הגדולה ביותר של BMW, עם מנוע בעירת מימן שכמעט ואינו פולט מזהמים.

בצירוף הקילומטרים הראשונים של הילארי סוונק, גמאה כבר BMW Hydrogen 7 3.5 מיליון קילומטרים בסך הכל. המרחק המרשים נצבר לאחר שבמכונית השתמשו כמה מהדמויות הידועות ביותר בעולם. הילארי סוונק הצטרפה לבראד פיט, אנג'לינה ג'ולי, וויל פארל, ג'יי לנו, אדוארד נורטון, קמרון דיאז, מליסה אתרידג' וידוענים נוספים שבחרו לנסוע ב- BMW Hydrogen 7 ולחסוך אנרגיה. המכונית הותירה את חותמה גם מחוץ לארה"ב, ועל הדמויות הנודעות שבחרו בה נמנים מייקל גלוס - שר הכלכלה והטכנולוגיה של גרמניה, הנס-גרט פטרינג - נשיא הפרלמנט האירופאי ועוד.

הקריירה העשירה של סוואנק נמשכת כבר 18 שנים. בנוסף לשני פרסי האוסקר בהם זכתה, היא קיבלה גם פרס מאיגוד שחקני הקולנוע וזכתה פעמיים בגלובוס הזהב כשחקנית הטובה ביותר. למרות שקריירת המשחק גוזלת את מרבית זמנה של סוואנק, הרי שהיא מעולם לא שכחה את מקורותיה ומקפידה לתרום ככל יכולתה. בתחילת השנה זכתה בפרס מטעם הקרן של תעשיית הבידור לשנת 2008 על תרומתה לקידום המלחמה בסרטן. היא לקחה גם חלק בנשף הצדקה הידוע Cinema for Peace בברלין, שם חוותה לראשונה את BMW Hydrogen 7: "לאחר שהתנסיתי ב-'חוויית הנהיגה הנקייה' ב-BMW Hydrogen 7, בחודש פברואר, שמחתי מאוד שאוכל לנהוג במכונית המתקדמת במשך פרק זמן ארוך יותר. אני רואה במכונית תוצר של מחקר ופיתוח מתוך אחריות לסביבה. אני מקווה שעוד אנשים יקבלו השראה ויגלו פתיחות לטכנולוגיות של אנרגיה חלופית, למען הסביבה".
כחלוצה בתחום, מקדמת קבוצת BMW כל העת את טכנולוגיית המימן. כבר למעלה מעשרים שנים שוקדים בקבוצה באינטנסיביות על תחבורה בת קיימא. בטווח הארוך עתיד המימן להחליף את הבנזין כמקור אנרגיה. החל מהשנה תימסר BMW Hydrogen 7 לנציגים נבחרים מתחומי סגנון החיים, הפוליטיקה והכלכלה. בשלב הראשון יוצרה סדרה מצומצמת של 100 מכוניות. BMW Hydrogen 7 מציעה שילוב מושלם בין טכנולוגיית המימן לבין דינמיקת נהיגה, עידון ונוחות פנימית אופייניים של BMW.